2017

W październiku 2017 r. prof. dr hab. Włodzimierz Nykiel i prof. dr hab. Ziemowit Kukulski gościli na Shanghai Lixin University of Accounting and Finance (Chiny).

Uprzejmie informujemy, że Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych Uniwersytetu Łódzkiego 12 grudnia 2017 roku wraz z firmą Crido Taxand organizuje XX Ogólnopolską Konferencję Naukową dla studentów pt. „Współczesne problemy orzecznictwa sądowego w sprawach podatkowych". Podczas konferencji prezentowane będą opracowania studentów, które powinny przybrać formę glosy do wyroku NSA, WSA, TK albo TSUE zapadłego w latach 2016-2017.

W sierpniu 2017 r. czytelnia CDiSP jest nieczynna.

W dniach 1-3 czerwca 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbył się Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Profesorów Prawa Podatkowego (EATLP 2017 Congress: Corporate Tax Residence and Mobility), zorganizowany przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych i Fundację Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych.

Z przyjemnością informujemy, że nakładem Fundacji Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych w Łodzi ukazała się właśnie unikatowa na polskim rynku wydawniczym książka „Podatki w praktyce notarialnej" pod red. dr. Michała Wilka.

Miło nam poinformować, że książka pracownika Katedry Materialnego Prawa Podatkowego WPIA UŁ oraz współpracownika CDISP, dra Dariusz Strzelca pt. „Dowody i postępowanie podatkowe w prawie podatkowym" w VIII edycji Konkursu Wolters Kluwer SA i „Przeglądu Sądowego" na książkę prawniczą najbardziej przydatną dla praktyki wymiaru sprawiedliwości w 2015 roku otrzymała wyróżnienie.

W dniach 31.01-10.02 2017 czytelnia CDiSP jest nieczynna.

Uprzejmie informujemy, że Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych Uniwersytetu Łódzkiego 19 grudnia 2016 roku wraz z firmą Crido Taxand organizuje XIX Ogólnopolską Konferencję Naukową dla studentów pt. „Współczesne problemy orzecznictwa sądowegow sprawach podatkowych". Podczas konferencji prezentowane będą opracowania studentów, które powinny przybrać formę glosy do wyroku NSA, WSA, TK albo TSUE zapadłego w latach 2015-2016.

Strona konkursu

14 października 2016 r. czytelnia CDiSP jest nieczynna w związku z odbywającą się konferencją międzynarodową.

Mamy przyjemność poinformować, że współpracownik Centrum i pracownik Katedry Materialnego Prawa Podatkowego UŁ dr Michał Wilk został laureatem stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców.